Dnešný deň teda poriadne rýchlo zbehol. A dokonca nám ani neprekážalo osvieženie v podobe dažďa. Pri hľadaní dvanásťročného Ježiša nás predsa pár kvapiek nezastraší.. A nezastrašilo nás ani niekoľko úloh na ihrisku - s prehľadom sme rozuzlili záhadu Gordického uzla, vylúštili tajničku o poslušnosti, preskákali žabiu štafetu, ale i odniesli knihy na hlave. Celkom pecka!

 Ježiša sme našli v chráme, už na začiatku sme tušili, že nikde inde by sa neschoval, ale aj tak sme poslušne voči uplakanej Márii zdolali všetky úlohy. Bola na nás celkom hrdá, že sme takí šikovní. Dík, Mami ;)

Pecka to bola, ale až po obede sme to naozaj dobre vypeckovali. Všade bol hluk! Úplne vážne. Steny v telocvični si to zapamätajú na večné veky. Akože, aby ste si nemysleli, všetko začalo úplne krásne - svadbou podľa židovských tradícii, bol aj baldachýn, židovská hudba, tanec, rabín aj snubný prsteň, všetko parádne prepracované. Ale potom!!

V telocvični sa hralo všetko naraz - obri, trpaslíci, hadi (to akože parádna hra), hututut, potom indiánska šatka - o. Marián s dáždnikom držal šatku a my sme behali odušu.

Už toho bolo dosť nie? Ale kdeže! Najlepší kliniec programu bolo prehadzovanie papierových gúľ na stranu súpera - a možno len tak jeden do druhého, po 15 minútach tejto !!šaľenoty!! sme boli všetci spotení jak ...... (nerátajte písmenká, neviem doplniť žiadne slovo) :-)

Jednoducho: tak ako sa na tábore patrí sme hulákali, behali, skákali, jačali, vrieskali a bavili sa. A ďakujeme!

PS: Upozornenie! Ak sa Vám fotky budú zdať pokojné, miestami až veľmi pokojné, tú brutálnu zábavu sme neboli schopní fotiť v snahe uchovať techniku na ďalšie dni ;)

  • 2014_07_09_primestak_str_01
  • 2014_07_09_primestak_str_02
  • 2014_07_09_primestak_str_03
  • 2014_07_09_primestak_str_04
  • 2014_07_09_primestak_str_05
  • 2014_07_09_primestak_str_06
  • 2014_07_09_primestak_str_07