Otec arcibiskup Bernard Bober pozýva na stretnutie Sv.Otca s Rómami.

Download link
https://fb.watch/7qtxt9Sk-7/

„Buď pokorný, statočný a silný“

 Chlapci zo stretka Hrdinov spolu s animátormi prežili na Borde radostné chvíle. Aj keď nám pršalo neodradilo nás to od spevu, radosti a zanietenia na maximum využiť super kolektív. Chlapci boli veľmi odvážni, spevaví, pracovití a stále pozitívne naladení. Dali animátorom zabrať, ale tí sa nedali. Kuchyňa nemala chybu. Dievčatá varili chutne a chlapci všetko zjedli.

S Božou pomocou sme dnes rozbehli prázdninové aktivity v našom stredisku.
Spolu s 30 animátormi sme privítali niečo cez 50 detí. Atmosféra bola vynikajúca, počasie nám prialo, náš Dobrý Boh nám štedro požehnával.

Už to začalo!

Príprava na prímestský tábor v plnom prúde. Tešili sme sa na seba a dočkali sme sa - najmä naši mladí z Luníka.

Svätý DOMINIK SÁVIO

Dnes 6. mája si pripomíname sviatok svätého Dominika Savia Dominik sa narodil 2. apríla 1842 v San Giovanni di Riva, neďaleko Chieri v provincii Turín.

Srdečne Vás pozdravujeme z nášho Luníka. Prebúdzajúca sa jar prináša nádej aj do našich pastoračných aktivít. Veríme, že tak ako sú otvorené naše srdcia, budeme čoskoro môcť dokorán otvoriť aj dvere našich priestorov.

Dnes sme ukončili "Adoráciu 24/24.

Zavŕšila sa tak snaha našej rehole urobiť v covidovej situácii čosi pre ľudí na Slovensku spoločne a v jednote.

Táto pandemická doba skomplikovala život asi všetkým ľuďom na Slovensku. Zvlášť sa však dotkla ľudí v marginalizovaných skupinách.

Pred 15 rokmi sa Don Bosco dostal prostredníctvom prvých saleziánov aj na Luník IX a odvtedy požehnane pôsobí na tomto sídlisku.

„Že Boh prišiel na svet ako dieťa, iste nebude náhoda.“ Týmito slovami sa obracia provinciál saleziánov don Peter Timko

Milí priatelia, prajeme Vám požehnané Vianočné sviatky.

(19) Facebook